Klikněte pro přehrání

16. - 28. 8. 2021

Povedené i nepovedené záběry Vám budeme přidávat sem :) 

https://svphaul.rajce.idnes.cz/Lubenec_2_16.-28.8.2021/

Ztráty a nálezy z Lubenec 2 - https://svphaul.rajce.idnes.cz/Lubenec_2_-_ztraty_a_nalezy/

28. 8.

POZOR! DŮLEŽITÁ ZMĚNA - V ÚSTÍ NAD LABEM MUSÍME ZMĚNIT MÍSTO PŘÍJEZDU, NA ZIMNÍM STADIONU PROBÍHÁ VELKÁ HOKEJOVÁ AKCE A PARKOVIŠTĚ JE PLNÉ. AUTOBUS TEDY DORAZÍ NA PARKOVIŠTĚ K MAKRU!  

27. 8. 

Posíláme soupis na zítřejší dopravu domů, abyste veděli, který autobus můžete netrpělivě očekávat :o)

Prosíme rodiče dětí z vlastní dopravy, aby nám do areálu nejezdili dříve než po 12. hodině, děti nebudou dříve připravené... dostanou ještě oběd a musíme vše zabalit a dnes budeme dlouho trsat :o).

 

Oddíl Bus Jméno Věk Autobusem
9 2 Adámek Aleš 13+ Teplice
8 2 Bartoňová Petra 13 Teplice
9 1 Bartoš  Vojtěch 13 Ústí nad Labem
3 4 Bartoš David 9+ Praha
6 2 Bartůňková Klára 12 Teplice
2 VL Beranová Zuzana 7+ vlastní doprava
5 VL Bourová Nela 11+ vlastní doprava
8 1 Brzokoupil Petr 13 Ústí nad Labem
9 VL Budilová Michaela 16 vlastní doprava
1 2 Bujňák Václav 6 Teplice
3 2 Burda Jiří 10 Teplice
9 3 Burger Martin 14+ Děčín
7 3 Burger Pavel 12+ Děčín
6 3 Cibulková Simona 12 Bílina
8 3 Cipriján Denis 13+ Bílina
6 3 Cuc Vítek 12+ Děčín
10 3 Cucová Aneta 16+ Děčín
2 3 Dančová Petra 7 Most
9 VL Dogaru Jarmila 15 vlastní doprava
4 VL Dogaru Matyáš 11 vlastní doprava
7 1 Dragounová Kristýna 13+ Ústí nad Labem
8 VL Drejčková Alžběta 13 vlastní doprava
8 VL Drejčková Kateřina 13 vlastní doprava
10 4 Dušková Patricia 17 Praha
6 3 Dvořák Tomáš 11+ Děčín
2 1 Dvořáková Adéla 7 Ústí nad Labem
2 1 Dvořáková Tereza 7 Ústí nad Labem
3 1 Dvořáková Viktorie 9+ Ústí nad Labem
7 1 Eisenhammerová Marie 13 Ústí nad Labem
2 1 Eisenhammerová Markéta 8 Ústí nad Labem
1 VL Erben Lukáš 7 vlastní doprava
4 2 Eröšová Markéta Alexandra 10+ Teplice
4 VL Friedel David 10 vlastní doprava
7 VL Friedelová Andrea 13+ vlastní doprava
3 4 Glew Stella 8 Praha
10 4 Gondová Jana 16 Praha
7 4 Grygarová Eliška 12+ Praha
2 3 Gýnová Štěpánka 8 Bílina
7 3 Gýnová Vendulka 12+ Bílina
1 4 Hamouz Richard  5+ Praha
1 4 Hamouzová Kristýna 7+ Praha
7 2 Hančár Jan 12 Teplice
6 3 Hanzíková Andrea 12 Bílina
5 VL Harabišová Anna  11 vlastní doprava
9 2 Haslinger Marek 15 Teplice
1 1 Havlík Filip 7+ Ústí nad Labem
5 1 Havlík Michal 11+ Ústí nad Labem
10 VL Havlíková Šárka 15+ vlastní doprava
6 VL Henshilwood Emily 12+ vlastní doprava
3 3 Hodina Václav 9 Most
5 3 Holub Tomáš 10+ Most
6 3 Hrabák Štěpán 12+ Bílina
7 2 Hrbek Václav 12+ Teplice
4 2 Hrbková Anastázie 10 Teplice
10 VL Hrdá Veronika 13 vlastní doprava
10 1 Hronková Eliška 18 Ústí nad Labem
10 2 Chabrová Leontina 13+ Teplice
6 VL Janda Matyáš 11+ vlastní doprava
1 VL Jandová Ema 8 vlastní doprava
3 1 Janík David 9+ Ústí nad Labem
10 1 Janík Vojtěch 15 Ústí nad Labem
9 VL Jonáš Adam 14 vlastní doprava
2 VL Jonáš Oliver 8+ vlastní doprava
9 2 Káchová Lucie 15 Teplice
2 3 Kaňáková Eliška 8 Bílina
8 4 Karban  Pavel 13 Praha
10 4 Karbanová  Klára 17 Praha
10 4 Karbanová Zuzana 17 Praha
3 1 Kepka Sebastián 8 Ústí nad Labem
9 3 Klein Marek 14 Děčín
3 1 Klepsch Štěpán 10 Ústí nad Labem
7 1 Kolářová Ema 13+ Ústí nad Labem
10 4 Kolluchová Hana  14+ Praha
3 2 Konvička Lukáš 9+ Teplice
6 2 Korol Eliška 11+ Teplice
1 3 Kotek Vít 7 Bílina
6 3 Kotková Tereza 12+ Bílina
6 3 Kotlárová Sára 11 Most
5 4 Kout Josef 11 Praha
10 VL Krajčovičová Kateřina 15 vlastní doprava
7 VL Krajčovičová Tereza 12 vlastní doprava
9 1 Král Martin 13+ Ústí nad Labem
9 1 Král Štěpán 13 Ústí nad Labem
5 1 Krpálek Vítek 11 Ústí nad Labem
7 1 Krycnerová Eliška 13 Ústí nad Labem
10 VL Kryner Petr  15 vlastní doprava
9 2 Kříž Filip 13+ Teplice
3 VL Kutná Johana 10 vlastní doprava
9 VL Kutný Šimon 14 vlastní doprava
7 1 Líbová Leontýna  14 Ústí nad Labem
8 VL Livonec Mikuláš  12+ vlastní doprava
10 2 Lobodass Ladislav 17+ Teplice
8 VL Maděrová Štěpánka 14 vlastní doprava
10 VL Macháčková Nikola  16+ vlastní doprava
2 1 Málek Jan 8+ Ústí nad Labem
6 1 Málek Pavel 12+ Ústí nad Labem
10 2 Mandíková Zuzana 13 Teplice
10 2 Markov Jakub 17 Teplice
8 2 Markov Marek 13 Teplice
5 2 Marková Laura 11 Teplice
6 1 Marková Viktorie  11 Ústí nad Labem
8 2 Markovová Barbora 13 Teplice
4 2 Mašková Viktorie 10 Teplice
9 1 Matějková Anna  14+ Ústí nad Labem
1 VL Melichar Lukáš 7+ vlastní doprava
1 VL Melichar Martin 5 vlastní doprava
7 1 Menčík Richard 12+ Ústí nad Labem
2 2 Mertová Nela 8 Teplice
7 2 Mertová Nicol 13 Teplice
8 3 Michálek Jakub 14 Most
5 1 Mužík Zdeněk 10+ Ústí nad Labem
4 1 Němcová Sofie 10+ Ústí nad Labem
3 3 Nezbeda René 10+ Most
6 1 Novák Jan 12+ Ústí nad Labem
6 1 Nováková Adéla 11 Ústí nad Labem
4 2 Novotná Ema 9+ Teplice
4 2 Novotná Karolína 11 Teplice
4 1 Novotná Mia 10+ Ústí nad Labem
1 VL Okrucký Lukáš  8 vlastní doprava
5 3 Oláh Denis 12 Most
9 2 Oswald Lukáš 15+ Teplice
9 3 Padevětová Tereza 14+ Bílina
5 1 Papík Jakub 11+ Ústí nad Labem
5 1 Pasovský David 10+ Ústí nad Labem
1 1 Pástor Lukáš 7+ Ústí nad Labem
9 1 Pástor Michael 15 Ústí nad Labem
10 3 Paulová Nela 14 Děčín
7 VL Páv Matyáš 12 vlastní doprava
8 3 Pejša Libor 13+ Bílina
3 3 Perman Jan 9+ Most
8 4 Peška Dominik 14 Praha
9 3 Pilná Kateřina 15+ Bílina
8 1 Poběžal Lukáš 13+ Ústí nad Labem
2 VL Podéšť Jiří 8+ vlastní doprava
5 4 Podrazká Kateřina 11 Praha
3 VL Pochopová Julie 10 vlastní doprava
8 1 Polák Jakub 14 Ústí nad Labem
4 2 Pospíšil Dominik 9 Teplice
4 2 Pospíšil Max  11 Teplice
2 1 Potančok Jonáš 9 Ústí nad Labem
4 1 Prajková Eva 10+ Ústí nad Labem
8 1 Prajková Hana 13 Ústí nad Labem
10 1 Prchlíková Tereza 16+ Ústí nad Labem
6 3 Rajsová Samantha 12+ Most
3 1 Rimková Denisa Leontýna 9+ Ústí nad Labem
6 VL Roth Matěj 11 vlastní doprava
3 2 Ryzák Matěj 9 Teplice
6 2 Řehák Leon 12 Žatec
2 1 Řičková Iveta 8 Ústí nad Labem
7 1 Seidlová Barbora 13 Ústí nad Labem
9 2 Simmer Josef 14 Teplice
10 2 Simmerová Klára 14 Teplice
9 3 Sobotková Natálie 15+ Bílina
8 2 Srbová Eliška 13 Teplice
10 3 Srbová Karolína 16+ Děčín
7 VL Staník Jindřich 12 vlastní doprava
2 3 Suk Matyáš Jiří 9 Most
8 1 Sýkora Tadeáš 14+ Ústí nad Labem
2 1 Šebík Petr 9+ Ústí nad Labem
4 2 Šebová Kristýna 10 Teplice
9 3 Šilhavá Adéla 15+ Bílina
8 1 Šimková Jana  13 Ústí nad Labem
1 1 Šrejberová Eliška 7 Ústí nad Labem
4 1 Šrejberová Lucie 10+ Ústí nad Labem
5 3 Šulik Jan 10+ Most
2 3 Taclíková Anežka 8 Děčín
6 3 Tittlová Barbora 12+ Bílina
2 3 Tokárová Denisa 8+ Most
5 4 Toktobajev Božidar  11 Praha
3 1 Trnková Natálie 10 Ústí nad Labem
8 1 Tvrdík Michal 13 Ústí nad Labem
4 VL Ungerová Ella 10 vlastní doprava
6 2 Urbanská Zuzana 12+ Teplice
7 2 Urbanský Štěpán 15 Teplice
3 2 Valášek Ivo 10 Žatec
10 2 Valášková Karla 14 Žatec
3 4 Vallée Kristina 9 Praha
2 3 Varadyová Nikola 9 Bílina
5 2 Vavřich Matěj 10+ Teplice
9 VL Viceník Jakub 13+ vlastní doprava
10 3 Vlčková Tereza 15+ Bílina
8 1 Vondrák Matyáš  14 Ústí nad Labem
5 1 Vondrák Max  10+ Ústí nad Labem
5 3 Votápek Jan Maxmilián 10+ Děčín
1 VL Vrbanovski Sebastian 8 vlastní doprava
1 2 Yaqoub Mohammad 7+ Teplice
1 VL Zach Václav 8 vlastní doprava
7 VL Zachová Lenka 13+ vlastní doprava
3 2 Zajac Viktor 8+ Teplice
10 VL Zinnerová Marie  16 vlastní doprava
9 2 Žežulka Jakub Rudolf 15 Teplice

 

17. 8. 

Zdravíme z Lubence,

máme se prima, počasí nám zatím přeje, není ani vedro, ani zima, tak akorát :).

Jako každoročně posíláme soupis oddílů a dětí - prosíme všechny rodiče, kteří budou svým dětem psát skrz Českou poštu, aby psali na dopisy, pohledy i balíky číslo oddílu. Ušetří nám to velkou spoustu času u třídění. Předem moc děkujeme!

Oddíl Jméno Věk
9 Adámek Aleš 13+
8 Bartoňová Petra 13
9 Bartoš  Vojtěch 13
3 Bartoš David 9+
6 Bartůňková Klára 12
2 Beranová Zuzana 7+
5 Bourová Nela 11+
8 Brzokoupil Petr 13
9 Budilová Michaela 16
1 Bujňák Václav 6
3 Burda Jiří 10
9 Burger Martin 14+
7 Burger Pavel 12+
6 Cibulková Simona 12
8 Cipriján Denis 13+
6 Cuc Vítek 12+
10 Cucová Aneta 16+
2 Dančová Petra 7
9 Dogaru Jarmila 15
4 Dogaru Matyáš 11
7 Dragounová Kristýna 13+
8 Drejčková Alžběta 13
8 Drejčková Kateřina 13
10 Dušková Patricia 17
6 Dvořák Tomáš 11+
2 Dvořáková Adéla 7
2 Dvořáková Tereza 7
3 Dvořáková Viktorie 9+
7 Eisenhammerová Marie 13
2 Eisenhammerová Markéta 8
1 Erben Lukáš 7
4 Eröšová Markéta Alexandra 10+
4 Friedel David 10
7 Friedelová Andrea 13+
3 Glew Stella 8
10 Gondová Jana 16
7 Grygarová Eliška 12+
2 Gýnová Štěpánka 8
7 Gýnová Vendulka 12+
1 Hamouz Richard  5+
1 Hamouzová Kristýna 7+
7 Hančár Jan 12
6 Hanzíková Andrea 12
5 Harabišová Anna  11
9 Haslinger Marek 15
1 Havlík Filip 7+
5 Havlík Michal 11+
10 Havlíková Šárka 15+
6 Henshilwood Emily 12+
3 Hodina Václav 9
7 Holub Petr 12+
5 Holub Tomáš 10+
6 Hrabák Štěpán 12+
7 Hrbek Václav 12+
4 Hrbková Anastázie 10
10 Hrdá Veronika 13
10 Hronková Eliška 18
10 Chabrová Leontina 13+
6 Janda Matyáš 11+
1 Jandová Ema 8
3 Janík David 9+
10 Janík Vojtěch 15
9 Jonáš Adam 14
2 Jonáš Oliver 8+
9 Káchová Lucie 15
8 Karban  Pavel 13
10 Karbanová  Klára 17
10 Karbanová Zuzana 17
3 Kepka Sebastián 8
9 Klein Marek 14
3 Klepsch Štěpán 10
7 Kolářová Ema 13+
10 Kolluchová Hana  14+
2 Koňáková Eliška 8
3 Konvička Lukáš 9+
6 Korol Eliška 11+
1 Kotek Vít 7
6 Kotková Tereza 12+
6 Kotlárová Sára 11
5 Kout Josef 11
9 Koutová Kristýna 16
10 Krajčovičová Kateřina 15
7 Krajčovičová Tereza 12
9 Král Martin 13+
9 Král Štěpán 13
5 Krpálek Vítek 11
7 Krycnerová Eliška 13
10 Kryner Petr  15
9 Kříž Filip 13+
3 Kutná Johana 10
9 Kutný Šimon 14
7 Líbová Leontýna  14
8 Livonec Mikuláš  12+
10 Lobodass Ladislav 17+
8 Maděrová Štěpánka 14
10 Macháčková Nikola  16+
2 Málek Jan 8+
6 Málek Pavel 12+
10 Mandíková Zuzana 13
10 Markov Jakub 17
8 Markov Marek 13
5 Marková Laura 11
6 Marková Viktorie   11
8 Markovová Barbora 13
4 Mašková Viktorie 10
9 Matějková Anna  14+
1 Melichar Lukáš 7+
1 Melichar Martin 5
7 Menčík Richard 12+
2 Mertová Nela 8
7 Mertová Nicol 13
8 Michálek Jakub 14
5 Mužík Zdeněk 10+
4 Němcová Sofie 10+
8 Netík Jakub 12+
3 Nezbeda René 10+
6 Novák Jan 12+
6 Nováková Adéla 11
4 Novotná Ema 9+
4 Novotná Karolína 11
4 Novotná Mia 10+
1 Okrucký Lukáš  8
5 Oláh Denis 12
9 Oswald Lukáš 15+
9 Padevětová Tereza 14+
5 Papík Jakub 11+
5 Pasovský David 10+
1 Pástor Lukáš 7+
9 Pástor Michael 15
10 Paulová Nela 14
7 Páv Matyáš 12
8 Pejša Libor 13+
3 Perman Jan 9+
8 Peška Dominik 14
9 Pilná Kateřina 15+
8 Poběžal Lukáš 13+
2 Podéšť Jiří 8+
5 Podrazká Kateřina 11
3 Pochopová Julie 10
8 Polák Jakub 14
4 Pospíšil Dominik 9
4 Pospíšil Max  11
2 Potančok Jonáš 9
4 Prajková Eva 10+
8 Prajková Hana 13
10 Prchlíková Tereza 16+
6 Rajsová Samantha 12+
3 Rimková Denisa Leontýna 9+
6 Roth Matěj 11
3 Ryzák Matěj 9
6 Řehák Leon 12
2 Řičková Iveta 8
7 Seidlová Barbora 13
9 Simmer Josef 14
10 Simmerová Klára 14
9 Sobotková Natálie 15+
8 Srbová Eliška 13
10 Srbová Karolína 16+
7 Staník Jindřich 12
2 Suk Matyáš Jiří 9
4 Svobodová Amálie 10
8 Sýkora Tadeáš 14+
2 Šebík Petr 9+
4 Šebová Kristýna 10
9 Šilhavá Adéla 15+
8 Šimková Jana  13
1 Šrejberová Eliška 7
4 Šrejberová Lucie 10+
5 Šulik Jan 10+
2 Taclíková Anežka 8
4 Tícová Anna 11
6 Tittlová Barbora 12+
2 Tokárová Denisa 8+
5 Toktobajev Božidar  11
3 Trnková Natálie 10
8 Tvrdík Michal 13
4 Ungerová Ella 10
6 Urbanská Zuzana 12+
7 Urbanský Štěpán 15
3 Valášek Ivo 10
10 Valášková Karla 14
3 Vallée Kristina 9
2 Varadyová Nikola 9
5 Vavřich Matěj 10+
9 Viceník Jakub 13+
10 Vlčková Tereza 15+
8 Vondrák Matyáš  14
5 Vondrák Max  10+
5 Votápek Jan Maxmilián 10+
1 Vrbanovski Sebastian 8
1 Yaqoub Mohammad 7+
1 Zach Václav 8
7 Zachová Lenka 13+
3 Zajac Viktor 8+
10 Zinnerová Marie  16
9 Žežulka Jakub Rudolf 15