Klikněte pro přehrání

4. - 16. 8. 2021

Ztráty a nálezy z 1. turnusu v Lubenci najdete v tomto albu: https://svphaul.rajce.idnes.cz/Ztraty_a_nalezy_Lubenec_1_4._-_16._8._2021/

Fotky z tábora najdete zde: https://svphaul.rajce.idnes.cz/Lubenec_1_4._-_16._8._2021/

2. část - https://svphaul.rajce.idnes.cz/Lubenec_1_2021_-_druha_cast/

3. část - https://svphaul.rajce.idnes.cz/Lubenec_1_2021_-_3._cast/

15. 8. 

Posíláme soupis na zítřejší dopravu domů, abyste veděli, který autobus můžete netrpělivě očekávat :o)

Oddíl Bus Jméno Věk Autobusem
9 2 Adámková Klára Marta 11+ Most
8 3 Ainsworth Lucas  11 Teplice
14 1 Angel Tom 15 Ústí nad Labem
3 3 Bartoš Antonín 9 Teplice
11 1 Bartuška Daniel 13 Ústí nad Labem
1 2 Baštincová Jana 5+ Bílina
1 2 Baštincová Lenka 5+ Bílina
1 2 Baštincová Oksana  5+ Bílina
9 1 Batelka Šimon 11+ Ústí nad Labem
15 1 Bázler Filip 16+ Ústí nad Labem
2 4 Bednář Aleš 7 Praha
2 4 Bednář Martin 7 Praha
15 4 Bělohlávek Šimon  17 Praha
5 3 Bělohradská Kristýna 10+ Teplice
1 3 Bělohradský Ondřej 6+ Teplice
13 VL Beránková Johana 14 vlastní doprava
13 VL Beránková Rozálie 14 vlastní doprava
9 1 Blažková Linda 12 Ústí nad Labem
5 2 Blecha Dominik 10+ Bílina
5 1 Botrymková Adéla  9 Ústí nad Labem
13 2 Bouše Sabina 13+ Most
15 3 Brejcha Ondřej  15 Teplice
11 2 Brixová Nathalie Barbara 13 Most
5 VL Brosek Jiří 10+ vlastní doprava
1 VL Brosková Anita 7+ vlastní doprava
7 1 Březina Rostislav 11 Ústí nad Labem
9 3 Buličová Eliška 11+ Teplice
6 2 Burešová Hana 10+ Bílina
15 VL Čaban Tomáš 17 vlastní doprava
7 4 Čajkovská Adéla 11+ Praha
11 1 Čapková Tereza 13 Ústí nad Labem
9 1 Čisár Josef Ernesto 11+ Ústí nad Labem
5 1 Čisárová Klára 10+ Ústí nad Labem
8 3 Čondl Marek 12 Teplice
3 3 Čziš Zdeněk 9 Teplice
11 4 Daněk Jakub 14 Praha
5 VL Davidová Tereza 10 vlastní doprava
6 1 Dědek Ondřej 10 Ústí nad Labem
13 VL Doležal Milan 14 vlastní doprava
3 1 Doležal Petr 8 Ústí nad Labem
13 VL Doležalová Vanesa  13 vlastní doprava
8 2 Dostál Daniel 12 Bílina
8 2 Dostál Robert 12 Bílina
5 3 Dráb Lukáš 10 Teplice
13 VL Draská Ema 14 vlastní doprava
11 VL Draský Jakub 12 vlastní doprava
7 3 Duben Jiří 10+ Teplice
14 1 Dvořák Daniel 17 Ústí nad Labem
2 4 Dvořák Jakub 7 Praha
2 4 Dvořáková Julie 7 Praha
4 1 Fengl Tomáš 9+ Ústí nad Labem
10 1 Fenglová Klára 12+ Ústí nad Labem
3 VL Finna Šimon 8 vlastní doprava
7 4 Flumová Ema 11+ Praha
9 2 Fojtík Jakub  12 Bílina
2 1 Formanová Natálie 7 Ústí nad Labem
4 1 Fořt Vojtěch 9 Ústí nad Labem
12 1 Fořtová Natálie 12 Ústí nad Labem
13 VL Gaier Marcel 15 vlastní doprava
3 3 Gasiorovszká Viktorie  8+ Teplice
15 VL Gorošák Vítek 17+ vlastní doprava
7 VL Gorošáková Adéla  12 vlastní doprava
2 3 Hainc Tomáš 8+ Teplice
8 3 Hájková Anežka 12 Teplice
13 4 Hanzl Jan  14+ Praha
13 2 Havelková Eliška  14 Bílina
15 2 Havelková Marie 16 Bílina
1 2 Havelková Štěpánka 6+ Bílina
13 2 Havelková Terezie 13+ Most
5 1 Havlicová Veronika 10 Ústí nad Labem
14 4 Havránek Jan 15 Praha
10 3 Henychová Michaela 13 Žatec
14 4 Herda Jakub 15 Praha
10 4 Herda Lukáš 12 Praha
7 4 Hindls Nathaniel 11 Praha
15 2 Hönig Jan  16 Bílina
12 3 Horejšová Kamila  14+ Teplice
2 1 Hoskovcová Nina 7 Ústí nad Labem
8 1 Houšková Eva 11 Ústí nad Labem
10 1 Hrabák Matyáš 12 Ústí nad Labem
11 2 Hrádek Václav 13+ Bílina
15 1 Hrnčířová Vendula 17 Ústí nad Labem
5 3 Hubáček Vladimir 10 Teplice
4 1 Hula Samuel 8+ Ústí nad Labem
10 1 Husáková Veronika 12+ Ústí nad Labem
6 3 Hypša Jiří  10+ Teplice
15 3 Chaloupka Adam  17 Teplice
13 3 Chaloupka Matěj 14 Teplice
7 4 Chaloupková Markéta  11+ Praha
12 4 Jalovcová Adéla 14 Praha
2 4 Jalovec Jakub 8 Praha
10 4 Jalovec Jan 12 Praha
14 1 Jandlová Kateřina 14+ Ústí nad Labem
13 2 Jandová Adéla 14+ Bílina
2 1 Janich Petr 8 Ústí nad Labem
12 4 Janota David 14 Praha
7 4 Janotová Ema  11 Praha
5 4 Janotová Sára 10 Praha
7 VL Janovec Kryštof 10 vlastní doprava
11 2 Jelen Petr 12+ Bílina
5 2 Jetel Matyáš 9 Bílina
11 2 Jetelová Kateřina 13 Bílina
15 4 Jílková Kristýna 15 Praha
14 1 Jirotová Barbora 15 Ústí nad Labem
3 3 Jordán Stanislav 8 Teplice
11 3 Juhásová Lucie 12+ Teplice
6 VL Kadlečíková Nicol 10+ vlastní doprava
13 VL Karásková Daniela 14 vlastní doprava
10 1 Karásková Nela  12+ Ústí nad Labem
12 4 Kautská Anděla  14 Praha
10 4 Kautský Mikuláš  11 Praha
15 1 Kernerová Michala 16+ Ústí nad Labem
4 1 Kernerová Tereza 9 Ústí nad Labem
1 1 Khop Jaroslav 4+ Ústí nad Labem
1 1 Khop Václav 6+ Ústí nad Labem
9 3 Kneiflová Sofie 12 Teplice
5 1 Kočišová Michaela 9 Ústí nad Labem
15 2 Kollárová Daniela 17 Bílina
2 3 Kollros Michal 7+ Teplice
8 VL Komůrková Veronika  11 vlastní doprava
9 2 Kopecká  Eliška 12 Most
9 3 Korál Jan 12 Teplice
6 3 Korál Lukáš 10 Teplice
3 2 Korous Tadeáš  8+ Most
8 2 Korousová Sára 11+ Most
5 VL Koutný Filip 9 vlastní doprava
11 1 Koutný Ondřej 12 Ústí nad Labem
4 3 Krajník Adam 8+ Teplice
4 VL Král Kryštof 9+ vlastní doprava
11 VL Král Petr 12 vlastní doprava
4 4 Králová Leontýna 9+ Praha
8 4 Krejčí Aneta 11 Praha
12 4 Krejčí Tereza 14 Praha
14 1 Krupička Robert  15+ Ústí nad Labem
3 1 Krylová Julie 8+ Ústí nad Labem
8 1 Krylová Taťána 11+ Ústí nad Labem
14 3 Kryzánková Tereza 15 Teplice
15 4 Křivská Adéla 16 Praha
15 2 Křížová Eliška 17 Bílina
6 1 Kubáčová Sofie  11 Ústí nad Labem
2 1 Kubáčová Valérie  7 Ústí nad Labem
5 VL Kubala Lukáš 10 vlastní doprava
14 VL Kubalová Viktorie 14 vlastní doprava
6 VL Kubešová Denisa 10+ vlastní doprava
13 3 Kuchyňková Nela 14+ Teplice
13 3 Kuttnerová Veronika 14+ Teplice
2 4 Kuželová Natálie 8 Praha
9 3 Kýr Pavel 12 Teplice
12 3 Lapková Marie 13+ Teplice
14 3 Levá Tereza 14+ Teplice
2 1 Libalová Andrea 7+ Ústí nad Labem
9 1 Lokvencová Lucie 12 Ústí nad Labem
15 3 Ludín Adam 16 Žatec
4 4 Macák Filip 8+ Praha
9 4 Macáková Karin 11 Praha
15 1 Májová Kateřina  17 Ústí nad Labem
12 1 Malovaníková Eliška 14 Ústí nad Labem
10 1 Martinková Alexandra 13 Ústí nad Labem
1 1 Martinková Petra 7 Ústí nad Labem
15 2 Martonová Michaela  16 Bílina
9 1 Mašková Radka 12 Ústí nad Labem
7 2 Matišyncová Marie 11 Bílina
1 2 Matišyncová Sára 5 Bílina
14 2 Matišynová Hana 15+ Bílina
6 3 Matochová Sára 10 Žatec
12 VL Miheličová Nikol  14 vlastní doprava
2 4 Mikota Tadeáš 7 Praha
14 1 Mikšovský Martin  15+ Ústí nad Labem
8 1 Mikulová Marianna 11 Ústí nad Labem
8 1 Miltner Jakub 12 Ústí nad Labem
8 1 Miltner Mikuláš 11 Ústí nad Labem
4 3 Morštainová Natálie 9 Teplice
4 4 Motyčáková Veronika  9+ Praha
3 2 Mrkvička Alois 8 Bílina
4 2 Mrkvička Ondřej 10 Bílina
8 1 Naštická Eliška 11 Ústí nad Labem
10 1 Nekola Filip 12+ Ústí nad Labem
6 1 Nekolová Kristýna  10+ Ústí nad Labem
10 4 Němec Jakub 11 Praha
2 4 Němec Jan 7+ Praha
15 1 Neumann Danny 17 Ústí nad Labem
4 1 Nevole Richard 9 Ústí nad Labem
12 VL Nguen Hoang Chien 13+ vlastní doprava
10 1 Nová Nela 13 Ústí nad Labem
5 3 Novák Jan 10 Teplice
7 4 Novák Jan 11+ Praha
12 4 Nováková Lenka 14 Praha
15 4 Novotná Zuzana 16 Praha
9 1 Olešnaníková Lada 12 Ústí nad Labem
14 2 Palusková Veronika 16+ Bílina
12 1 Paňko Marek  13+ Ústí nad Labem
8 1 Paňková Ema 11+ Ústí nad Labem
13 3 Panznerová Klára 13+ Teplice
6 3 Patera Jakub 10 Teplice
10 3 Petersik David 12 Teplice
14 VL Petráková Andrea 14+ vlastní doprava
10 1 Petrovská Ella  11+ Ústí nad Labem
5 1 Petrovská Sophia  9+ Ústí nad Labem
14 1 Petrů Adéla 16 Ústí nad Labem
11 1 Petrů Tomáš 13 Ústí nad Labem
6 2 Pisárek Marek 10+ Most
9 3 Plzáková Anna 12+ Teplice
13 2 Pokorná Anna 13 Most
5 1 Pokorná Natálie 9 Ústí nad Labem
11 VL Pokrupová Viktorie  12 vlastní doprava
3 1 Polderová Adéla 8+ Ústí nad Labem
10 2 Ponížilová Anna 13 Bílina
10 2 Poppová Marie 11 Bílina
6 VL Potenec Michael 10+ vlastní doprava
14 2 Práglová Viktorie 15 Bílina
13 3 Přibíková Nikol  14 Teplice
10 1 Puc Jan 12+ Ústí nad Labem
15 2 Purchart Štěpán 16 Bílina
9 3 Rocha Arthur 11+ Teplice
1 3 Rousová Ema 7 Teplice
14 2 Rucká Karolína 14+ Most
6 1 Řípová Barbora 10 Ústí nad Labem
2 1 Řípová Gabriela  8 Ústí nad Labem
9 3 Sadílek Jan 12 Teplice
9 3 Sadílková Anežka 12 Teplice
7 VL Sarah Valeriano
Azevedo da Silva
11+ vlastní doprava
10 1 Sedláková Lucie  12+ Ústí nad Labem
14 1 Sedláková Soňa 16 Ústí nad Labem
7 4 Seligerová Adéla 11 Praha
12 4 Seligerová Natálie 14 Praha
7 3 Schrenk Ondřej 11 Teplice
7 3 Skramušská Kateřina 11 Teplice
11 3 Snížková Daniela 13 Teplice
6 VL Sochorová Alexandra  10 vlastní doprava
12 3 Solčanský Jiří 14 Žatec
8 2 Solinas Berenika 12 Most
12 3 Somr Jiří 13+ Teplice
1 3 Somr Vojtěch 5+ Teplice
3 3 Soucha Jan 8 Teplice
2 1 Spáčilová Hana 8+ Ústí nad Labem
7 1 Spáčilová Oldřiška  10+ Ústí nad Labem
10 4 Stejskal Jan  13+ Praha
12 2 Stift Lena 13 Ústí nad Labem
6 2 Suchý Michal 10+ Ústí nad Labem
11 4 Susová Kristýna 13 Praha
12 2 Svárovský Josef  13 Bílina
15 2 Svobodová Lucie  16+ Ústí nad Labem
6 2 Svobodová Radka 10 Ústí nad Labem
3 VL Šarovec Daniel 8+ vlastní doprava
6 3 Šatrová Kateřina 11+ Žatec
9 VL Šimaňoková Sabina  12 vlastní doprava
11 2 Širovská Nikola 12+ Ústí nad Labem
10 VL Škarda Vojtěch 12 vlastní doprava
7 3 Škodová Marie 12 Teplice
11 3 Škovira Aleš 12+ Teplice
9 2 Škraban Tomáš 11+ Most
13 2 Škrabanová Justýna Jana 14+ Most
14 4 Šmíd Ondřej 15 Praha
3 2 Šnorová Adéla 8 Most
13 3 Špička Šimon 14+ Teplice
1 2 Špringl Antonín 7+ Bílina
5 2 Špringl Štěpán 10 Bílina
12 4 Štangl Richard  13 Praha
11 4 Štrancová Karolína  13 Praha
4 2 Štrbík Ondřej Piers 8 Bílina
3 2 Štulcová Kristýna 8+ Ústí nad Labem
10 2 Štulová Sofie 12+ Ústí nad Labem
7 4 Švehlík Filip  10+ Praha
11 4 Švehlík Ondřej 12+ Praha
13 2 Tesař Jindřich 13+ Ústí nad Labem
4 2 Tojnar Adam  9 Ústí nad Labem
9 3 Tomáš Daniel 11 Teplice
11 2 Tomáš Prokop 12+ Ústí nad Labem
14 2 Tomášová Rozálie 16 Ústí nad Labem
15 2 Trnka Lukáš 16+ Bílina
11 4 Trnka Tomáš 12 Praha
11 2 Uhlířová Tereza 13 Ústí nad Labem
13 VL Ulíková Viktorie 14+ vlastní doprava
12 3 Umlauf Jakub 14+ Žatec
2 VL Urbaníková Sofie Erika 7+ vlastní doprava
4 2 Vála Jakub 9 Ústí nad Labem
1 2 Vaněček Jaroslav 6 Ústí nad Labem
6 2 Vaněček Jiří 11 Ústí nad Labem
6 VL Vaňková Vanesa 10+ vlastní doprava
14 VL Vargová Miluše 14 vlastní doprava
15 4 Varhol Lukáš 16+ Praha
3 2 Veselá Emma 8 Ústí nad Labem
1 2 Vladařová Michaela 5 Bílina
3 2 Vladařová Pavlína 8 Bílina
8 2 Vodička Lukáš  11+ Ústí nad Labem
12 2 Vraj Tomáš 14 Bílina
8 4 Wackermannová Ema 11+ Praha
14 3 Weingartová Kristýna  14+ Teplice
8 3 Weingartová Lenka 11 Teplice
3 3 Weingartová Veronika 8+ Teplice
4 3 Zámyslický David 9 Teplice
15 2 Zdeněk Jan 16 Bílina
12 2 Zettlitzerová Veronika 13 Ústí nad Labem
5 VL Zinková Sofie  10 vlastní doprava
7 3 Zušťáková Kateřina 11 Teplice
11 2 Žďárková Aneta  13 Ústí nad Labem
5 2 Žďárková Tereza  10 Ústí nad Labem
13 VL Žídek Vítězslav 15 vlastní doprava
8 3 Žižka Radek 12 Teplice

 

12. 8. 

Opět zdravíme z Lubence, tentokrát i se sluníčkem :o). Máme se prima a užíváme si druhé půlky tábora.

DŮLEŽITÁ INFORMACE

Vzhledem k nutnému (covidová pravidla) úklidu musíme děti z tábora vypravit opravdu hned ráno... proto budeme cca o hodinu a půl až dvě posouvat příjezd na jednotlivá místa.

Aktuálně to plánujeme takto:

Ústí nad Labem - 12:05 - 12:25

Teplice - 11:45 - 12:05

Bílina - 11:25 - 11:45

Most - 11:00 - 11:20

Žatec - 10:45 - 11:05

Praha - 12:00 - 12:30

Ve chvíli, kdy autobusy vyrazí na cestu Vás budeme na hlavní stránce našich stránek informovat a upřesňovat časy dle toho, jak dobře půjde cesta. Děkujeme za pochopení!

Co se týče vlastní dopravy, můžete to naopak klidně protáhnout a dorazit do areálu až mezi 8:30 - 9:30, prosíme ne dříve, nestihneme děti připravit. Děkujeme moc!

  

5. 8. 

Posíláme hezký pozdrav z dnes zamračeného Lubence a současně soupis oddílů a dětí - prosíme všechny rodiče, kteří budou svým dětem psát skrz Českou poštu, aby psali na dopisy, pohledy i balíky číslo oddílu. Ušetří nám to velkou spoustu času u třídění. Předem moc děkujeme!

 

Oddíl Jméno Věk
9 Adámková Klára Marta 11+
8 Ainsworth Lucas  11
14 Angel Tom 15
3 Bartoš Antonín 9
12 Bartoš Vojtěch 12+
11 Bartuška Daniel 13
1 Baštincová Jana 5+
1 Baštincová Lenka 5+
1 Baštincová Oksana  5+
9 Batelka Šimon 11+
15 Bázler Filip 16+
2 Bednář Aleš 7
2 Bednář Martin 7
15 Bělohlávek Šimon  17
5 Bělohradská Kristýna 10+
1 Bělohradský Ondřej 6+
13 Beránková Johana 14
13 Beránková Rozálie 14
9 Blažková Linda 12
5 Blecha Dominik 10+
5 Botrymková Adéla  9
13 Bouše Sabina 13+
15 Brejcha Ondřej  15
11 Brixová Nathalie Barbara 13
5 Brosek Jiří 10+
1 Brosková Anita 7+
7 Březina Rostislav 11
9 Buličová Eliška 11+
6 Burešová Hana 10+
15 Čaban Tomáš 17
7 Čajkovská Adéla 11+
11 Čapková Tereza 13
9 Čisár Josef Ernesto 11+
5 Čisárová Klára 10+
8 Čondl Marek 12
3 Čziš Zdeněk 9
11 Daněk Jakub 14
5 Davidová Tereza 10
6 Dědek Ondřej 10
13 Doležal Milan 14
3 Doležal Petr 8
13 Doležalová Vanesa  13
8 Dostál Daniel 12
8 Dostál Robert 12
5 Dráb Lukáš 10
13 Draská Ema 14
11 Draský Jakub 12
7 Duben Jiří 10+
14 Dvořák Daniel 17
2 Dvořák Jakub 7
2 Dvořáková Julie 7
4 Fengl Tomáš 9+
10 Fenglová Klára 12+
3 Finna Šimon 8
7 Flumová Ema 11+
9 Fojtík Jakub  12
2 Formanová Natálie 7
4 Fořt Vojtěch 9
12 Fořtová Natálie 12
13 Gaier Marcel 15
3 Gasiorovszká Viktorie  8+
15 Gorošák Vítek 17+
7 Gorošáková Adéla  12
2 Hainc Tomáš 8+
8 Hájková Anežka 12
13 Hanzl Jan  14+
13 Havelková Eliška  14
15 Havelková Marie 16
1 Havelková Štěpánka 6+
13 Havelková Terezie 13+
5 Havlicová Veronika 10
14 Havránek Jan 15
10 Henychová Michaela 13
14 Herda Jakub 15
10 Herda Lukáš 12
7 Hindls Nathaniel 11
15 Hönig Jan  16
12 Horejšová Kamila  14+
2 Hoskovcová Nina 7
8 Houšková Eva 11
10 Hrabák Matyáš 12
11 Hrádek Václav 13+
15 Hrnčířová Vendula 17
5 Hubáček Vladimir 10
4 Hula Samuel 8+
10 Husáková Veronika 12+
6 Hypša Jiří  10+
15 Chaloupka Adam  17
13 Chaloupka Matěj 14
7 Chaloupková Markéta  11+
12 Jalovcová Adéla 14
2 Jalovec Jakub 8
10 Jalovec Jan 12
14 Jandlová Kateřina 14+
13 Jandová Adéla 14+
2 Janich Petr 8
12 Janota David 14
7 Janotová Ema  11
5 Janotová Sára 10
7 Janovec Kryštof 10
11 Jelen Petr 12+
5 Jetel Matyáš 9
11 Jetelová Kateřina 13
15 Jílková Kristýna 15
14 Jirotová Barbora 15
3 Jordán Stanislav 8
11 Juhásová Lucie 12+
6 Kadlečíková Nicol 10+
13 Karásková Daniela 14
10 Karásková Nela  12+
12 Kautská Anděla  14
10 Kautský Mikuláš  11
15 Kernerová Michala 16+
4 Kernerová Tereza 9
1 Khop Jaroslav 4+
1 Khop Václav 6+
9 Kneiflová Sofie 12
5 Kočišová Michaela 9
15 Kokošková Karolína 16+
15 Kollárová Daniela 17
2 Kollros Michal 7+
8 Komůrková Veronika  11
9 Kopecká  Eliška 12
9 Korál Jan 12
6 Korál Lukáš 10
3 Korous Tadeáš  8+
8 Korousová Sára 11+
5 Koutný Filip 9
11 Koutný Ondřej 12
4 Krajník Adam 8+
4 Král Kryštof 9+
11 Král Petr 12
4 Králová Leontýna 9+
15 Kraus Marek 17+
8 Krejčí Aneta 11
12 Krejčí Tereza 14
14 Krupička Robert  15+
3 Krylová Julie 8+
8 Krylová Taťána 11+
14 Kryzánková Tereza 15
15 Křivská Adéla 16
15 Křížová Eliška 17
6 Kubáčová Sofie  11
2 Kubáčová Valérie  7
5 Kubala Lukáš 10
14 Kubalová Viktorie 14
6 Kubešová Denisa 10+
13 Kuchyňková Nela 14+
13 Kuttnerová Veronika 14+
2 Kuželová Natálie 8
9 Kýr Pavel 12
12 Lapková Marie 13+
14 Levá Tereza 14+
2 Libalová Andrea 7+
12 Livonec Mikuláš  12+
9 Lokvencová Lucie 12
15 Ludín Adam 16
4 Macák Filip 8+
9 Macáková Karin 11
15 Májová Kateřina  17
12 Malovaníková Eliška 14
12 Markov Petr 12+
10 Martinková Alexandra 13
1 Martinková Petra 7
15 Martonová Michaela  16
9 Mašková Radka 12
7 Matišyncová Marie 11
1 Matišyncová Sára 5
14 Matišynová Hana 15+
6 Matochová Sára 10
12 Miheličová Nikol  14
2 Mikota Tadeáš 7
14 Mikšovský Martin  15+
8 Mikulová Marianna 11
8 Miltner Jakub 12
8 Miltner Mikuláš 11
4 Morštainová Natálie 9
4 Motyčáková Veronika  9+
3 Mrkvička Alois 8
4 Mrkvička Ondřej 10
8 Naštická Eliška 11
10 Nekola Filip 12+
6 Nekolová Kristýna  10+
10 Němec Jakub 11
2 Němec Jan 7+
15 Neumann Danny 17
14 Nevole Radek 15+
4 Nevole Richard 9
12 Nguen Hoang Chien 13+
10 Nová Nela 13
5 Novák Jan 10
7 Novák Jan 11+
12 Nováková Lenka 14
15 Novotná Zuzana 16
9 Olešnaníková Lada 12
14 Palusková Veronika 16+
12 Paňko Marek  13+
8 Paňková Ema 11+
13 Panznerová Klára 13+
6 Patera Jakub 10
10 Petersik David 12
14 Petráková Andrea 14+
10 Petrovská Ella  11+
5 Petrovská Sophia  9+
14 Petrů Adéla 16
11 Petrů Tomáš 13
6 Pisárek Marek 10+
9 Plzáková Anna 12+
13 Pokorná Anna 13
5 Pokorná Natálie 9
11 Pokrupová Viktorie  12
3 Polderová Adéla 8+
10 Ponížilová Anna 13
10 Poppová Marie 11
6 Potenec Michael 10+
14 Práglová Viktorie 15
13 Přibíková Nikol  14
10 Puc Jan 12+
15 Purchart Štěpán 16
9 Rocha Arthur 11+
1 Rousová Ema 7
14 Rucká Karolína 14+
6 Řípová Barbora 10
2 Řípová Gabriela  8
9 Sadílek Jan 12
9 Sadílková Anežka 12
7 Sarah Valeriano Azevedo da Silva 11+
10 Sedláková Lucie  12+
14 Sedláková Soňa 16
7 Seligerová Adéla 11
12 Seligerová Natálie 14
7 Schrenk Ondřej 11
7 Skramušská Kateřina 11
11 Snížková Daniela 13
6 Sochorová Alexandra  10
12 Solčanský Jiří 14
8 Solinas Berenika 12
12 Somr Jiří 13+
1 Somr Vojtěch 5+
3 Soucha Jan 8
2 Spáčilová Hana 8+
7 Spáčilová Oldřiška  10+
10 Stejskal Jan  13+
12 Stift Lena 13
6 Suchý Michal 10+
11 Susová Kristýna 13
12 Svárovský Josef  13
15 Svobodová Lucie  16+
6 Svobodová Radka 10
3 Šarovec Daniel 8+
6 Šatrová Kateřina 11+
14 Šauerová Zuzana 16
9 Šimaňoková Sabina  12
11 Širovská Nikola 12+
10 Škarda Vojtěch 12
7 Škodová Marie 12
11 Škovira Aleš 12+
9 Škraban Tomáš 11+
13 Škrabanová Justýna Jana 14+
14 Šmíd Ondřej 15
7 Šnor Filip 11
3 Šnorová Adéla 8
11 Šottová Anna 13+
13 Špička Šimon 14+
1 Špringl Antonín 7+
5 Špringl Štěpán 10
12 Štangl Richard  13
11 Štrancová Karolína  13
4 Štrbík Ondřej Piers 8
3 Štulcová Kristýna 8+
10 Štulová Sofie 12+
7 Švehlík Filip  10+
11 Švehlík Ondřej 12+
13 Tesař Jindřich 13+
10 Tittlová Barbora 12+
4 Tojnar Adam  9
9 Tomáš Daniel 12
9 Tomáš Daniel 11
4 Tomáš Matyáš 9+
11 Tomáš Prokop 12+
14 Tomášová Rozálie 16
15 Trnka Lukáš 16+
11 Trnka Tomáš 12
11 Uhlířová Tereza 13
13 Ulíková Viktorie 14+
12 Umlauf Jakub 14+
2 Urbaníková Sofie Erika 7+
4 Vála Jakub 9
1 Vaněček Jaroslav 6
6 Vaněček Jiří 11
6 Vaňková Vanesa 10+
14 Vargová Miluše 14
15 Varhol Lukáš 16+
3 Veselá Emma 8
1 Vladařová Michaela 5
3 Vladařová Pavlína 8
8 Vodička Lukáš  11+
6 Volfová Nela 10+
12 Vraj Tomáš 14
8 Wackermannová Ema 11+
14 Weingartová Kristýna  14+
8 Weingartová Lenka 11
3 Weingartová Veronika 8+
4 Zámyslický David 9
15 Zdeněk Jan 16
12 Zettlitzerová Veronika 13
5 Zinková Sofie  10
7 Zušťáková Kateřina 11
11 Žďárková Aneta  13
5 Žďárková Tereza  10
13 Žídek Vítězslav 15
8 Žižka Radek 12