Klikněte pro přehrání

Fotografický tábor

Fotografování

Baví vás pohlížet na svět a zejména pak přírodu skrz hledáček fotoaparátu? Stává se vám, že se zahledíte na západ slunce a v tu chvíli myslíte na to, jak by z toho pohledu byla hezká fotka? Trávíte rodinné oslavy tím, že z ruky nedáte foťák a snažíte se příbuzné zachytit v těch "správných" momentech?

Fotografický tábor dává prostor vyniknout všem nadšeným,ale i začínajícím fotografům.

Nejprve se naučíme základní obsluhu fotoaparátu, někteří z nás totiž ani netuší, jaká všechna kouzla se s ním dají provádět. Dozvíte se něco o úpravě fotografií, budeme diskutovat o různých pohledech na zcela běžné věci a vše zakončíme výstavou těch nejpovedenějších záběrů.

Vybavení - fotoaparát (je potřeba, aby dítě mělo vlastní, nemusí to být hned zrcadlovka, kouzla se dají v nejhorším dělat i s telefonem), podložka na sezení, pokrývka hlavy, láhev na pití

Tématické zaměření tábora probíhá vždy v dopoledních hodinách. Odpoledne jsou děti rozdělené podle věku do oddílů a zapojují se do celopobytové hry. 

přihlášce zvolte toto zaměření tábora v sekci Doplňujícíc informace - Program 1*: Fotografování

*Zaměření táborového běhu se otvírá v případě přihlášení minimálně 15 táborníků. Proto můžete zvolit v přihlášce až dvě záložní varianty tématického zaměření tábora.