Klikněte pro přehrání

O nás

Jak jsme začínali 

Agentura HAUL byla založena roku 1992 za účelem pořádání letních táborů akcí pro děti a mládež. Sídlo firmy se nachází v Ústí nad Labem. Jejím zakladatelem a majitelem je Ing. Marek Hanuš. Ve své činnosti klade důraz na poskytování kvalitních služeb svým klientům - dětem, rodičům, sportovním sdružením, firmám, zkrátka všem, kteří se na něj s důvěrou obrátí. Hlavní činností naší skupiny je od prvopočátku pořádání dětských pobytů. Táborové dny naší agentury vycházejí z hesla "Kdo si hraje, nezlobí". Jsou tedy nabité hrami, soutěžemi, sportem a zábavou.

Vyrostli jsme 

Naše dětské letní tábory se rozrostly z jednoho běhu čítajícího cca 80 dětí na současné čtyři táborové běhy pro 1 200 – 1 800 dětí o každých prázdninách.
Za více než 28 let naší působnosti jsme prázdninový čas zpříjemnili téměř 30 000 dětí. Návratnost malých rekreantů na naše tábory dosahuje stabilně 70 %.
Lubenec tábory pro děti

Kde tábory pořádáme

Za naši táborovou historii jsme vystřídali mnoho základen. K té nejvýznamější určitě patří Letohrad, kam jsme se vraceli nepřetržitě 22 sezón. 

V současnosti pořádáme tábory přímo v našich rekreačních střediskách v Plasech a Lubenci. Tím že areály vlastníme, můžeme je každý rok zvelebovat a upravovat podle potřeb našich táborů. 

Táborama to nekončí 

Od roku 2008 jsme se začali krom letních táborů zaměřovat i na pořádání Škol v přírodě. Ty probíhají opět v našich areálech. Během jara a začátku podzimu zvládáme odpravit kolem 20 turnusů. Každý rok přivítáme cca 3 000 školáků. 
V naší režii probíhá odpolední a večerní program, kdy zajišťujeme kompletní servis na klíč. Dopoledne tráví děti se svými učiteli.

Areály pro rekreaci

První vlastní areál jsme pořídili v roce 2002. RS Úsvit ve Vanově u Telče je svou povahou určen především pro dětské a sportovně zaměřené rekreace.

Od podzimu 2010 máme také pod svou patronací RS Máj v Plasích u Plzně. Středisko od té doby prošlo kompletní rekonstrukcí a stále se vylepšuje. Návštěvníci se každý rok mohou těšit na něco nového. 

V sezóně 2014 přišlo větší rozšíření, a sice o střediska Lubenec u Karlových Varů a Palkovické Hůrky na druhé straně republiky u Frýdku Místku. 

Na závěr naší 27 sezóny jsme si v roce 2019 osvojili středisko RS Lites v Českém ráji, nedaleko Mnichova Hradiště.

Areály haul