Klikněte pro přehrání

Sportovní HAUL výzva

Milí nadšenci do sportu, 

 
přinášíme slíbenou výzvu a její pravidla. Pozorně si je přečtěte, ať pak nekňučíte, že jste něco přehlédli a nenasbírali všechny body, které jste chtěli :)
 
Trvání HAUL sportovní výzvy - 1. (nebude to ale aprílový vtip) - 30. 4. 2021
 
V čem se bude soutěžit?
  
V pohybu všeho druhu... chceme Vám (a vlastně i nám) zpříjemnit duben, který už snad bude trošku slunečný... a protože endorfiny jsou hormony štěstí, chceme si trošku toho štěstí společně přivodit :)
Je tedy jedno, který druh pohybu si vyberete, není nutné se držet jedné kategorie, každý den můžete dělat něco jiného... veškerým rozhýbáním svého těla budete získávat body a uvidíme, kdo bude za nejlepšího HAUL sportovního borce :)
   
Za které kategorie Vám tedy dáme body?
- chůze - počet km
- běh - počet km
- inline brusle - počet km
- kolo, koloběžka - počet km
- domácí pohyb - jóga, aerobic, zumba, tabata apod. - počet minut
   
Jakmile tedy rozhýbete svá těla a ujdete, uběhnete, ujedete aspoň km, popř. si zacvičíte alespoň pár minut, nahrajte to do svých fitness hodinek, krokoměrů nebo aplikací, abyste to měli zaznačené a jednou za čas (nejméně 1x týdně) nám to pošlete do mailu. My Vám započítáme body a každou neděli Vám zveřejníme průběžné pořadí, abyste věděli, jak moc přidat nebo ubrat, když budete mít velký náskok :).
 
Ale pozor, jsou tu ještě BONUSOVÉ body, které by některým mohly pomoci...každý den ráno Vám zveřejníme denní úkol, který můžete dobrovolně splnit (např. 50 sedů lehů nebo 10 000 kroků za den apod.). Když bude reálné ho zaznačit, zaznačíte ho, když ne, budeme Vám důvěřovat..jen je důležité to poznačit k odeslaným aktivitám, abychom Vám mohli body zaznačit. 
Ka zaznamenávání těchto bonusů můžete použít i náš instagramový kalendář, a sdílet váš postup ve svých stories. Abychom vám správně započetly body, je potřeba do přihlášky napsat váš IG nick a vždy označit vaše story #jeduvyzvushaulem.
 
A třetí způsob, jak můžete získat body navíc, je sdílení naší výzvy a Vašich výkonů na facebooku nebo instagramu... doběhnete 10 km, hodíte fotku na instagram, připíšete hashtag #jeduvyzvushaulem a třeba motivujete další kamarády k pohybu a tím i dobré náladě. Pokud však máte soukromý účet, možná se nám to neukáže. Označte tedy k tomu i @Agentura_haul, nebo nám pošlete obrázek obrazovky :)
 
Jak se přihlásit?
   
Stačí nám poslat mail na adresu haul.dvorakova@seznam.cz se svým jménem, event. facebookovým nebo instagramovým jménem a "zápisným".
Zápisné - rozhodli jsme se, že se budeme odměňovat navzájem. Pro ty úúúúúplně nejlepší budeme mít speciální ceny, ty Vám odtajníme postupně (mimo jiné třeba i tábor zdarma nebo poukázky do kiosku), ale aby každý, kdo se zúčastní, dostal aspoň něco malého, každý, kdo se do výzvy zapojí, musí dát aspoň malé zápisné, které pak dostane jiný sportovec.
 
Např. Anička Cyklistická se chce zapojit, jako zápisné dává čepici s nápisem Nejlepší Cyklista... my si jí zapíšeme a na konci výzvy buď určíme nebo vylosujeme, komu tato výhra bude patřit a Anička jí odešle. Současně jí ale přijde výhra od Pepíka, který dal jako zápisné výborný domácí moučník :). 
Princip je asi jasný všem :) zkrátka a dobře, každý bude odměněn i v případě, že třeba nebude úplně nejlepší.
 
Speciální kategorie - NAŠI DOSPĚLÁCI
  
Naši dospěláci se také chtějí zapojit, a tak nejen, že uvidíte jejich výsledky a můžete je podporovat, darují také originální zápisné... opět Vám je budeme zveřejňovat postupně, ale už jsem v nápadech viděla originální tričko, ručně upletenou čelenku nebo třeba upečené perníčky a vyrobené čokokytice, takže se máte rozhodně na co těšit...a dokonce i náš samotný velký Mára Hanuš daruje svou výhru :). 
 
A to je snad vše, co potřebujete vědět... přihlásit se můžete kdykoliv, ale logicky je výhodné začít hned od začátku :)
 
S chutí do toho, těšíme se na Vaše sportovní výkony i dobrou náladu, kterou si společně přivodíme :)