Klikněte pro přehrání

Sportovní tábor

Sport

Rádi byste strávili tábor v pohybu, nebojíte se žádného kontaktního sportu, jstekamarádi s každým míčem a láká vás vyzkoušet si nové hry? Pak je tu tematický tábor se sporty právě pro vás!

Budeme se věnovat známým i méně známým sportům. Budeme se zdokonalovat především v kolektivních sportech jako je fotbal, basketbal či volejbal. Vyzkoušíme si, jaké to je hrát Frisbee jako profesionálové. Stanou se z nás hráči brannbalu či softballu. Protrénujeme svůj postřeh v ping-pongu a v neposlední řadě si zahrajeme jeden z nejnáročnějších sportů - badminton. :o) 

Součástí sportovního programu je i kondiční individuální příprava (běhání, posilování, protahování apod.). Cílem je podpořit rozvoj všestranné pohybové aktivity dětí, nikoliv suplovat sportovní soustředění.Součástí programu je proto i velké množství her.

Tento program vyžaduje určitou fyzickou zdatnost dětí a není vhodný pro děti se zdravotními omezeními jako vady srdce, onemocnění pohybového aparátu apod.


Vybavení – sportovní oděv a pevná obuv, pokrývka hlavy, láhev s pitím popř. vlastní pingpongová pálka.

Tématické zaměření tábora probíhá vždy v dopoledních hodinách. Odpoledne jsou děti rozdělené podle věku do oddílů a zapojují se do celopobytové hry. 

přihlášce zvolte toto zaměření tábora v sekci Doplňujícíc informace - Program 1*: Sport

*Zaměření táborového běhu se otvírá v případě přihlášení minimálně 15 táborníků. Proto můžete zvolit v přihlášce až dvě záložní varianty tématického zaměření tábora.