Klikněte pro přehrání

Tábor pro moderní dívky

Moderní dívka - zdravý životní styl

Tábor pro všechny mladé slečny, které chtějí dělat holčičí zábavu, trochu porozumět sami sobě a nebo se zeptat na holčičí tajemství.

Každá žena i ta malá chce být krásná. Zaměříme se nejen na venek (líčení, účesy, cvičení), ale i na vnitřní krásu (charakter, duševní hygiena, relaxace) .

Čekají tě základy jógy, tai-či pro zdraví a relaxační techniky. Určitě neuškodí ani trocha bodyformingu na zpevnění postavy. Naučíš se zajímavé triky pro zlepšení své vizáže a zároveň se dozvíš něco o zdravé výživě. Čeká tě také spousta testů osobnosti, příkladů na porozumění řeči těla.
To vše v péči zkušených slečen, které tě budou provádět holčičím světem.

Vybavení – podložka (karimatka apod.), kosmetické přípravky (i přípravky na odlíčení a ošetření pleti), pilník na nehty, lak na nehty, gumičky a sponky do vlasů, sportovní oděv (ne džíny!), psací potřeby, pastelky a blok

Tématické zaměření tábora probíhá vždy v dopoledních hodinách. Odpoledne jsou děti rozdělené podle věku do oddílů a zapojují se do celopobytové hry. 

přihlášce zvolte toto zaměření tábora v sekci Doplňujícíc informace - Program 1*: Moderní dívka

*Zaměření táborového běhu se otvírá v případě přihlášení minimálně 15 táborníků. Proto můžete zvolit v přihlášce až dvě záložní varianty tématického zaměření tábora.