Klikněte pro přehrání

To nej z táborového programu

Disko – zdaleka ne každý tábor se může pochlubit tak dobrou hudební a světelnou show, jakou zažijí děti na našich akcích. Hudba se line z kvalitních reproduktorů, barevná světýlka putují po místnosti, laserové paprsky dotváří nezapomenutelný zážitek. Spousta voňavé mlhy připraví prostor pro všechny, kteří se chtějí ukrýt a sněhové vločky nám ve správný okamžik připomenou kouzelnou atmosféru Vánoc.

Divadlo - míra schopnosti se předvádět je u našich dospěláků i dětí značně rozličná. Přesto se však v našich řadách najdou ti, kteří nechají spočinout naše zraky na slavná prkna světoznámých divadelních scén.

divadlo

Hosté, kteří děti navštíví - vidět herce, zpěváka, sportovce, kejklíře, rytíře, barmana či jinou zajímavou osobnost v televizi, je jistě dobrá věc, ale živák je živák:o) Ne jinak tomu bude i v příštích letech, a tak se vždy můžete těšit na někoho, kdo vás svojí přítomností zaujme a rozveselí.

 
   

Karnevalový rej - pestrou přehlídku mutantů, strašidel, čarodějnic, pirátů, indiánů, domorodých obyvatel z rozličných koutů z celého světa včetně sociálních pracovnic nalezneme na táborovém karnevalu. Každý, kdo má masku je srdečně zván. Přijďte skutečně všichni, protože léta minulá nás utvrdila v tom, že i velcí táborníci dokážou dostat porotu do němého úžasu.

  karneval

Když táborníci tvoří - ne každého by napadlo, jak moc výtvarně šikovná dítka jezdí na naše kempy. Mnohdy s dospěláky přemýšlíme, zda více překvapily nás nebo sebe sama…

Koupání a vodní radovánky - nejen bobr, vydra, žralok na koupání mají nárok…:o) Pravda, ne vždy hledíme na blankytně modrou hladinu do hloubky pěti metrů, ale i tak nám vždy naše rybníky, nádrže či bazény postačí k osvěžení v horkých letních dnech a když nám provozovatel nedopřeje osvěžení ve vodním „díle“ pomůžeme si i sami. Takové skotské střiky, které z nás seškrábnou i měsíce starou špínu, se mohou hodit. :o)

Lampiony splněných přání – každý z nás má určitě ve skrytu duše nějaký ten sen, který se mu, ač se snažil sebevíc, ještě nesplnil. Věříme, že právě naše balony splněných přání, které se chystáme i v nadcházející sezóně společně vypustit, by mohly v tu neopakovatelnou a kouzelnou vánoční chvilku splnit nejednomu táborníkovi právě to jeho nejtajnější přání.

Netradiční akce - i když se snažíme na našich  letních táborech často obracet k přírodě, nelze opomíjet dnešní tolik vyhledávanou komerční zábavu. Konkurence je v této oblasti veliká a řada dříve tolik ceněných akcí již v dnešní době tolik netáhne. A snad právě proto se snažíme být vždy v tomto ohledu o krůček napřed. Věříme, že i v nové sezóně překvapíme všechny táborníky něčím novým.

Ohňostroj na závěr - je spousta akcí, které se na řadě táborů vyskytují - hry, koupání, sport, výlet, polední klid, pestrý program, pozvaní hosté a celá řada dalších zajímavých součástí, ale závěrečný pompézní silvestrovský ohňostroj zažijete jen málokde.

Pohár vítězů - jelikož jsme chtěli vrátit na výsluní celotáborovou hru a dodat jí na důležitosti, rozhodli jsme se nechat vyrobit luxusní pohár pro vítěze celotáborové hry. Ten jsme navíc vždy naplnili sladkým překvapením, aby si tu slavnostní chvilku vítězný oddíl náležitě vychutnal. Jména všech členů vítězných oddílů budou vyryta na památeční tabulku a zapíší se tak do historie našich akcí.

 

Snídaně ve švédském stylu - proč bychom museli za švédskými stoly jezdit pouze do Švédska. :o):o) Egypt, Tunisko jsou také daleko :o) ...a tak si ve vybraných dnech dopřejeme honosnou snídani v prostorách našeho tábora.

 

Sportovní turnaje - každý správný táborník by si měl umět poradit alespoň s těmi základními druhy sportu a snad proto si na našich táborech příznivci kolektivní sportovní zábavy vždy přijdou na své.

Táborový banket - jak vidno, závěrečný raut alias velká táborová žranice nedovolí ani největším dietářům nenaplnit své žaludky. Ale pozor, každý nemusí se nechat dotlačit na scestí. Kdo chce, najde si něco zdravého i na našich gurmánských párty.

 

Vánoce, Vánoce přicházejí – kouzlo a poezie Vánoc nás vždy zastihne ve stejný čas, se kterým od dětství počítáme. Většina dětských duší tuto část roku miluje natolik, že si ji na našich táborech s chutí ráda zopakuje. A proto se i v nastupujícím roce těšte na pravou vánoční atmosféru. Můžete se těšit na vůni purpury a skořice, pravé vánoční cukroví a nefalšované vánoční koledy. Na Vánoce v našem poddání jen tak nezapomenete.

Výletní den - ne každý táborník je zcestovalý po vlastech českých, ale když už se někam vypravíme lán cesty - jako je tomu v případě našich táborů, byla by opravdu škoda, nepodívat se alespoň na chvíli po okolí.

 

Výuka - máte pocit, že vám nestačí klasický tábor? Tak vyrazte v srpnu do Letohradu! Již 17 let tento měsíc, na tomto místě rozvíjíme schopnosti našich táborníků. Kdo máte rádi jazyky, tanec, výtvarku, sport, zálesáctví, bojové sporty, kolektivní sporty, fotografování, modelářství, deskohraní, rukodělné práce nebo jste vyznavači moderního stylu života či seriálu Záchranáři je pro vás tábor v Letohradě jako dělaný.

<