Klikněte pro přehrání

To nej z táborového programu

Tématické zaměření tábora - máte pocit, že vám nestačí klasický tábor? Tak vyrazte v srpnu do Lubence! Kdo máte rádi tanec, výtvarku, sport, zálesáctví, bojové sporty, kolektivní sporty, fotografování, modelářství, deskohraní, rukodělné práce nebo jste vyznavači moderního stylu života najdete si zaměření které vás bude bavit. 
Tematicke tabory

Disko - naše tábory se můžou pochlubit skvělou hudební a světelnou show,. Hudba se line z kvalitních reproduktorů, barevná světýlka putují po místnosti, laserové paprsky dotváří nezapomenutelný zážitek. 
Diskotéka Lubenec

Divadelní ztvárnění příběhu tábora - příběhy celotáborových her děti vtáhnou přímo do děje. Naši vedoucí v každodenních divadelních scénkách posouvají příběh a umožňují dětem poznávat postavy, které je táborem provázejí. 
Divadlo Lubenec

Karnevalový rej - pestrou přehlídku mutantů, strašidel, čarodějnic, pirátů, indiánů, domorodých obyvatel z rozličných koutů z celého světa včetně sociálních pracovnic nalezneme na táborovém karnevalu. Každý, kdo má masku je srdečně zván. Přijďte skutečně všichni, protože léta minulá nás utvrdila v tom, že i velcí táborníci dokážou dostat porotu do němého úžasu.
Karneval tábor

Hry - máme naše klasiky, na které se děti pravidelně teší. Hrajeme hry v lese i v areálu. Orientujeme se na pohyb, logiku, znalosti i tvořivost. Každý rok přidáváme hry, které děti ještě nehrály a obohacujeme program i o individuálními bobříky a úkoly. 
Hry tábor

Výletní den - v průběhu tábora se hodí na jeden den zcela změnit režim a prostředí a vyrazit výletovat. Z Lubence jezdíme nejčastěji do aquaparku v Klášterci nad Ohří, nebo do lanového centra v Karlových Varech.
Výlety tábor Lubenec

Pohár vítězů - nemáme jen jednoho vítěze, ale rovnou tři. Nejlepší oddíl, nejlepší barva a nejlepší jednotlivec. Každý si může užít slávu s našim tradičním táborovým pohárem, ten navíc vždy naplníme sladkým překvapením, aby si tu slavnostní chvilku vítězové užili.
Pohar tabor

Táborový banket - závěrečný raut alias velká táborová žranice je odměnou pro všechny naše táborníky. Ve slané sekci se děti těší na pizzu, řízky, pečená stehna nebo třeba chlebíčky. Milovníci zákusků můžou ve sladké sekci vybírat vždy z více než 15 druhů dortíků, koláčů a dalších pochutin. 
Raut tábor

Vánoce, Vánoce přicházejí – Kouzlo Vánoc mohou děti díky našim táborům zažít hned dvakrát do roka. Na poslední táborový den se areál převleče do vánočního kabátu. Můžete se těšit na vánočku, kakao a nefalšované vánoční koledy. A na závěr samozřejmě i na stromeček a dárečky. 
Vánoce tábor Haul

Ohňostroj na závěr - a když už máme Vánoce, tak nesmí chybět ani  silvestrovský ohňostroj. Takový jako u nás zažijete málo kdy.
Ohnostroj HAUL

Netradiční akce - i když se snažíme na našich  letních táborech často obracet k přírodě, nelze opomíjet dnešní tolik vyhledávanou komerční zábavu. Konkurence je v této oblasti veliká a řada dříve tolik ceněných akcí již v dnešní době tolik netáhne. A snad právě proto se snažíme být vždy v tomto ohledu o krůček napřed. V každé sezóně se snažíme táborníky  překvapit něčím novým.